Kunda linna jooksul nautis liikumislusti üle 220 osaleja.

Kunda linna jooksu kiireimaks osutus Peep Jalakas.

22. mail toimus 31. Kunda linna jooks, mis oli Lääne- Virumaa jooksusarja 2. etapp, kus tulemuse sai kirja 222 osalejat.  Tänu osalejatele ja paljudele vabatahtlikele korraldasime ühe toreda sportliku pühapäeva.

Traditsiooniliselt alustasid võistlust kõige väiksemad osalejad, 100 m tillujooksu lõpetas 21 mudilast, kellel aega ei võetud.  5-6 aastaseid jooksjaid finišeeris 22.  Edasi startisid juba 7-10 aastased lapsed, 600 m läbis 31 tublit jooksusõpra. Kiitus kõigile, kes tulid jooksurõõmu nautima!

Kunda Linna jooks on väga pika traditsiooniga ning toimunud suuresti tänu ettevõttete toetusele, tahame tänada Vamerin OÜ, Country OÜ, As Kunda Nordic Tsement, AS Estonian Cell, Palmako AS, 1 Trader OÜ, Balbiino AS.

Noortejooksu starti kogunes 31 osalejat.

3 Marit Võhma

Põhijooksjaid kogunes starti ilus ümmargune number 100. Võitjaks tuli Kundast pärit Peep Jalakas ajaga 00:29:55. Naistest oli parim Olga Andrejeva. Meeste esikolmik: 1 Peep Jalakas 2 Allan Männi 3 Tanel Laumets Naiste esikolmik: 1 Olga Andrejeva 2 Breta Schär 3 Marit Hiiemaa

Kõik ajajooksude tulemused on leitavad: http://nelson.racetecresults.com/results.aspx?CId=16267&RId=6180&EId=1 Kohtume 12.06 Lääne-Virumaa jooksusarja 3. etapil Simuna – Laekvere rahvajooksul

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.