21.08 toimus 16. korda Tapa valla rahvajooks

21.08 toimus 16. korda Tapa valla rahvajooks. Lääne-Virumaa jooksusarja kuuluv jooks oli sarja 7. etapp kus osales kokku üle 200 jooksjat. Ametliku aja sai aja omale kirja 181 jooksjat ning 5 kõndijat.

Kõige pisemaid, tillujooksul osalejaid, oli umbes 25, kus ajaarvestust ei toimu. Minijooksul osales täpselt 24 last kus poistest oli kiireim Frank Hansmann ja tüdrukutest Anette Pukk. 800m lastejooksu võitis poistest Hugo Hansmann ning tüdrukutest oli kiireim Loore Talalaev. Noortejooksu kiireim poiss oli Igor Krawczyk ning kiireim tüdruk Merit Nõmmiste.

Põhijooksu pikkus oli 5,8km ning jooksu kiireim mees oli Kaarel Kilki ajaga 20:41, teiseks jäi Siim Hansmann, 20:52 ja kolmas oli Tanel Laumets, ajaks 21:11. Kiireim naine oli Lily Luik, 23:32, teine oli Marit Hiiemaa (24:31) ning kolmandaks tuli Maarit Einsalu ajaga 26:12

Kõik tulemused

Võrreldes möödunud aastaga ei toimu enam M/N6 – M/N10 eraldi autasustamist, varasemalt ei ole toimunud ka M/N4 autasustamist.

Tapa Valla Spordikeskus tänab kõiki osalejaid, sarja sponsoreid ning vabatahtlikke.

Allan Veebel, Annely Kents, Tatjana Inotsenok, Krista Lepik, Raimond Paist, Anu Raudvee, Kaiu Põldmaa, Maret Väär, Karin Klaasimäe, Liia Alling, Tapa vabatahtlik Igor, Kert Tähe, Johannes Talbach, Laura Horn, Patrik Lõsov, Keimo Kari, Armand Panksepp ning Arvo Silla.

Pildigalerii

Fotograaf Tiiu Heinsoo

Sarja järgmine etapp toimub juba 9.09 Aseris, kus toimub 24. Aseri savijooks.

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.