Tapa linnajooks oli osavõtjaterohke!

Juba 18. korda toimus Tapa linna rahvajooks, millest võttis osa 233 jooksusõpra. Jooks leidis aset 17. augustil Tapa linnastaadionil. Läbiti viis distantsi — tillujooks, minijooks, lastejooks, noortejooks ja põhijooks.

Sel korral soosis ilm nii korraldajaid, kui ka võistlejaid. Eelmisel päeval sadanud vihm asendus võistluspäeval päikesega ja mõnusate soojakraadidega.

Põhijooksu 1. koha saavutas meeste arvestuses võistelnud Taavi Kilki ajaga 19:41. Esimene naine finišis oli Etriin Etverk ajaga 24:06. Meeste 40-aastaste arvestuses võitis Maido Hermsalu ajaga 20:44, 50-aastaste arvestuses Margo Pihlak ajaga 22:30 ja 60-aastaste arvestuses Ago Veilberg ajaga 21:50. Naiste 40-aastaste arvestuses võitis Sille Kaljurand ajaga 25:03, 50-aastaste arvestuses Kai Saar ajaga 25:31 ja 60-aastaste arvestuses Malle Rohtla ajaga 33:18.

Noorte vanuseklassides oli põhijooksu parim tütarlaps Marit Võhma ajaga 28:13 ning parim noormees Sandro Kaima ajaga 26:40. Noorte 2km jooksus jõudis esimesena finišisse M12 vanuseklassi noormees Dirk-Endrik Tori ajaga 08:22.

Lääne-Virumaa jooksu- ja kõnnisari järgmine etapp juba 6. septembril. Tapa valda ootame teid tagasi jooksma 21. septembril toimuvale Porkuni jooksule.

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.